Personal Training

Spor ve egzersizin en fitness hali!
Klasik fitness antrenmanında size özel eğitmenle çalışarak büyük değişimlerin farkına varabilirsiniz. Sadece amacınıza uygun ve size özel hazırlanan program sayesinde düzgün bir fiziğe , artmış bir yaşam kalitesine ve fit bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Dyt. Büşra Çakıllı

Ataşehir Diyetisyen Hizmeti / Bahçelievler Diyetisyen Hizmeti
Beslenme Uzmanımız Büşra Çakıllı tarafından egzersiz programınıza en uygun şekilde beslenme programı hazırlanarak spor performansınızı artırma, ideal kilonuza ulaşma, beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altında tutabilme ve uzmanımızdan spor beslenmesi ve diyet konusunda profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Sansai SPA

Ataşehir SPA / Ataşehir Masaj Salonu Hizmeti
Kusursuz bir antrenmandan sonra kusursuz bir dinlenme gerekir. Hem medikal bakımlarıyla, hem doğal bakımlarıyla öne çıkan Sansai Spa’da, misafirler için özel olarak hazırlanmış yağlarla yapılan masajların, taze ürünlerle uygulanan cilt ve vücut bakımlarının yanı sıra lüks ve geleneksel Türk hamamı hizmetini de deneyimleyebilirsiniz.

Fit Food Boxing

Sporcu beslenmesinde en önemli hedefler; sporcunun genel sağlığını korumak ve performansını artırmaktır. Fit Food Boxing, vegan, vejeteryan, glütensiz seçenekleriyle birlikte sporcu sağlığının ön planda olduğu protein ve sağlıklı yağlar açısından zengin besinlerden oluşan menüsüyle sizleri bekliyor.