ZUMBA

Dans ile Fitness’ın birleşimi olarak yaratılmış, etkili ve eğlenceli bir grup egzersizidir. Müziğin ruhunuzda yarattığı enerji ile birlikte zamanın nasıl geçtiğini fark etmezsiniz. Kondisyonunuzu arttırır, kilo vermenize destek olur ve stresinizi azaltır. Kişiden kişiye değişmekle birlikte; bir zumba dersinde ortalama 500 ile 700 kalori arasında enerji harcarsınız.

PILATES

Omuzlarınız ile kuyruk sokumunuz arasındaki kasları(core) çalıştırmayı hedefler, kuvvet dayanıklılığı ve esnekliğinizi arttırırken duruşunuzu düzelten bir derstir.

STRONG NATION

Yüksek yoğunluklu egzersizler (Sıçramalar, burpee, jumping jack vb.) Düşük yoğunluktaki egzersizleri (Squat, plank, tekmeler, yumruklar vb.) içeren kişilerin kişisel Fitness antrenmanına etki eden Zumba ofisine bağlı fakat bambaşka bir program içeren bir hiit interval dersidir.

HATHA YOGA

Hindistan’da ortaya çıkan fiziksel, zihinsel ve ruhsal bir uygulamadır. Yogada pozlar ve meditasyon aracılığı ile zihin ve ruhta sükunete ulaşmayı sağlamaya çalışılır.

HIIT (HIGH INTENSIVE INTERVAL TRAINING)

İçeriğinde fonksiyonel egzersizlerden tutunda aerobik egzersizlerin olduğu ve aralarda kısa fakat şiddetli yüklenme prensiplerine dayanan bir derstir. Yağ yakımını sağlayan, kuvvet ve dayanıklılığın geliştirildiği ortalama bir derste 400 ila 600 kalori yakılır. Müzik eşliğinde yapılan eğlenceli bir derstir.

SPINNING

Özel tasarlanmış bisikletlerde her türlü müzik ve ritim eşliğinde yapılan yüksek yoğunluklu bir derstir. Yağ yakmak ve kondisyonunuzu geliştirip günün stresinden uzaklaşmak istiyorsanız in-door cycling derslerimize mutlaka katılmalısınız.

POWER YOGA

Hindistan’da ortaya çıkan fiziksel, zihinsel ve ruhsal bir uygulamadır. Yogada pozlar ve meditasyon aracılığı ile zihin ve ruhta sükunete ulaşmayı sağlamaya çalışılır.

FUNCTIONAL TRAINING

Egzersiz hareketlerinin 20 saniye boyunca maksimum tekrarlanması ardından 10 saniye pasif dinlenmenin takip ettiği 8 setli antrenman disiplinidir. Dört farklı fonksiyonel hareketten oluşan ve sıralamanın ikişer kez tekrar ettiği dört dakikalık setler grubudur. Dersimize özgü özel tasarlanmış müziklerin komutları eşliğinde, yüksek yoğunluklu performans gelişiminin yanı sıra yağ yakımını destekleyen ve sportif performansı arttırmaya yönelik bir grup dersidir.

BODY BOOSTER

Vücudumuzun tüm kas gruplarını çalıştıran hem vücut ağırlığıyla hem de ekipmanlarla yüksek nabız antrenmanıdır. Tabata tarzı antrenman sistemi uygulanır.

AMRAP (AS MANY REPS OR ROUNDS AS POSSIBLE)

Belli bir süre içerisinde yapılabilecek maksimum tekrar ve aynı zamanda nabzı yükselten egzersiz çeşididir. Daha fazla kalori yakmanızı ve dayanıklılık kazanmanızı sağlayacak bir grup dersidir.

PILATES EQUIPMENT

Herhangi bir materyal yardımı ile yapılan, içerisinde pilates egzersizleri barındıran ve müzik eşliğinde yapılan bir grup dersidir. Bu grup dersi ile karın kaslarınızın kuvvetlendiğini ve duruşunuzun düzeldiğini gözlemleyeceksiniz.

PILATES MAT

Minder üzerindeki herhangi bir materyal kullanmadan klasik pilates hareketleri barındıran postur çalışmaları içeren grup dersidir.

STRENGTH & MOBILITY

Bu grup dersinde maksimum güç ve esneklik hedeflenmiş olup yaşam kaliteniz ile birlikte iş yapabilme gücünüzü arttırmak hedeflenmiştir.

YOGA

Omuzlarınız ile kuyruk sokumunuz arasındaki kasları(core) çalıştırmayı hedefler, kuvvet dayanıklılığı ve esnekliğinizi arttırırken duruşunuzu düzelten bir derstir.