Yanıp sönen derslerde değişiklik yapılmıştır.
PAZARTESİ
S1
11:00-11:50
Tabata
[E]
İslam
12:00-12:50
Fat Burn Step
[E]
Gökhan K.
13:00-13:50
Flexibility Pilates
[E]
Selçuk
19:00-19:50
Total Body
[E]
Özge
20:00-20:50
Zumba
[C]
Betül
21:00-21:50
Balance Pilates
[E]
Selçuk
S3
20:00-20:50
Legendary Cycle
[E]
İslam
21:00-21:50
Cycle
[E]
Hüseyin
SKapalı Havuz
20:00-20:50
Aqua Gym
[E]
Fatih
SALI
S1
12:00-12:50
Pilates
[E]
Eren
13:00-13:50
Functional Training
[E]
Umut
18:00-18:50
Circuit Training
[E]
Erkan
19:00-19:50
Fat Burn Step
[E]
Gökhan K.
20:00-20:50
Healthy Pilates
[E]
Selçuk
21:00-21:50
Strong Zumba
[E]
Betül
S3
19:00-19:50
Deadly Cycle
[E]
Hüseyin
20:00-20:50
Legendary Cycle
[E]
İslam

ÇARŞAMBA
S1
11:00-11:50
Fit Body Workout
[I]
Erkan
12:00-12:50
Flexibility Pilates
[E]
Selçuk
19:00-19:50
Pilates
[E]
Gökhan
20:00-20:50
Athletic Performance
[I]
İslam
21:00-21:50
Yoga
[E]
Betül
S3
19:00-19:50
Cycle
[E]
Murat Can
20:00-20:50
Deadly Cycle
[E]
Hüseyin
PERŞEMBE
S1
12:00-12:50
My Stronger Body
[E]
Özge
18:00-18:50
Bosu Bootcamp
[E]
Eren
19:00-19:50
Oryantal
[C]
Betül
20:00-20:50
Kick Boxing
[E]
Hüseyin
21:00-21:50
Pilates
[E]
Erkan
S3
19:00-19:50
Cycle
[E]
Murat Can

CUMA
S1
11:00-11:50
Pilates
[E]
Gökhan K.
12:00-12:50
Lower Body Workout
[E]
Özge
20:00-20:50
Abs
[E]
Murat Can
21:00-21:50
Corrective Pilates
[E]
Selçuk
S3
13:00-13:50
Cycle
[E]
Gökhan K.
19:00-19:50
Choreography Cycle
[E]
Erkan
CUMARTESİ
S1
11:00-11:50
Matwork Pilates
[E]
Özge
12:00-12:50
Zumba
[C]
Betül
13:00-13:50
Athletic Performance
[I]
İslam

PAZAR
S1
12:00-12:50
Get Fit Training
[E]
Hüseyin
13:00-13:50
Body Sculpt
[E]
Gökhan K.
[E] Herkes İçin
[B] Başlangıç Seviyesi
[I] Orta Seviye
[A] İleri Seviye
[R] Rezervasyonlu
[***] Ücretli
My Cross Workout
Siz değerli MyClub üyelerimiz için yepyeni bir ders My Cross Workout. Sınırsızca ter döküp vücudunuzun tamamını çalıştırabileceğiniz bir direnç egzersizi.
Yin Yoga
Her yaştan insanın yapabileceği bedensel ruhsal ve zihinsel bütünlüğü geliştiren bir derstir.
Hiit Me
Yüksek tempoda, kısa aralıklı dinlenmelerle uygulanan bu ders, dayanıklılığınızı artırıp size güç kazandıracak.
My Cross Stronger
Tüm kas gruplarını korrdineli bir şekilde çalıştıran ve hareket kabiliyetini artırarak kondisyon ve yağ yakımını üst düzeyde tutan, askeri bir disiplin içeren derstir.
Fire Step
Step üzerinde müzik eşiliğinde yapılan, kondisyon ve koordinasyonu geliştiren yüksek tempoda uygulanan bir derstir.
Tabata
Dünyada çok popüler olan bu ders, özel hazırlanmış müziklerle belirli sürelerde, yüklenme ve dinlenmelerden oluşan bir grup dersidir.
Metabolic Training
Belirli materyaller kullanılarak kuvvet ve kondisyonu geliştiren aynı zamanda yağ yakımını da artıran bir grup dersidir.
Freesytle Rope
Atlama ipleriyle yapılan derste, performansınız artarken aynı zamanda yağ yakımı da en üst seviyede olur.
Parents Aikido***
Kendini savunmak için çağın modern savaş sanatı olan Aikido, sadece savunma sanatı olmayıp kişinin ruhsal gelişimi için de bir öğretidir. 35 yıllık tecrübesiyle siyah kemer 6.Dan 4.Kademe Baş antrenör Aytekin Karaca'dan Aikido öğrenebilirsiniz.
Bosu Performance
Vücudunuzun nefes kapasitesi artarken aynı zamanda bosu üzerinde denge kabiliyetinizin arttığı bir derstir. Step adımlarının bosu üzerinde kareografik olarak uygulandığı meükemmel bir kardiyovasküler çalışmadır.
Spinning
Müzik eşliğinde yapılıp yüksek temposuyla kondisyon ve dayanıklılığı önemli derecede geliştiren ve yağ yakımını sağlayan bir derstir.
Still Speed
Koşu drill ve teknikleri ile yapılan yağ yakımını hedefleyen aynı zamanda vücudu kuvvetlendiren ve şekillendiren bir derstir.
Kick Box***
Kendine özgü malzemeleriyle yapılan bu spor, sizlerin kuvvet dayanıklılık kondisyonunuzu artırırken aynı anda yağ yakımınızı da sağlayacaktır. Her bir vuruşun tekniğini de öğreneceğiniz bu derste günün stresinden uzaklaşacaksınız.
My Latino
Latin müziği eşliğinde her derste farklı bir kareografinin yapıldığı yağ yakımını hedefleyen bir derstir.
Pilates Posture
Gündelik hayattaki duruşunuzu iyi duruma getirecek ve omurganızın dik durmasını sağlayacak bir derstir.
Power Pilates
Pilateste uygulanan hareketlerin daha şiddetli yapıldığı, ileri seviye hareketleri içeren zorlayıcı bir egzersizdir.
Belly Dance
Oryantal dans müziği seven aerobic tutkunlarının ritim, hareket ve duygularını ortaya çıkaran kıvraklığın ve vücut koordinasyonunun geliştiği eğlenceli bir derstir.
Athletic Performance
Fonksiyonel direnç egzersizleri eşliğinde, kassal ve aerobik dayanıklılık temelli bir derstir.
M-Corps
Deniz piyadelerinin acemi eğitimi olarak yapılan fiziksel ve zihinsel becerilerin gelişmesini sağlayan yüksek tempolu bir kuvvet antrenmanıdır.
Yoga Asist
Yardımcı materyaller kullanarak yapılan yoga çalışmasıdır. Bu materyaller sayesinde yoga pozlarında derin kasların daha etkin kullanımını hedefler.
Aqua Gym
Diğer adı su cimnastiği olan, tüm kaslarınızı aynı anda çalıştırarak hem fizik tedavi amaçlı hem de formda kalabileceğiniz eğlenceli bir su egzersizidir.
My Swim***
Eğitmenler eşliğinde grup çalışmasının dinamiği ile yüzme öğrenip, tekniğinizi geliştirebileceğiniz öğretici olduğu kadar da eğlenceli olan profesyonel yüzme eğitimidir.
Tekvando***
Mantığın dövüş sanatı olarak tebir edebileceğimiz Taekwon-Do kelime olarak el ve ayakla yapılan vuruşların ilmi felsefesi anlamına gelir. Sizlerin hız; çabukluk ve kontrolojinizi artıracaktır.
Corrector Pilates
Omurga düzeltici hedefli yapılan egzersizlerin tümünü içinde bulunduran pilates türüdür.
Rehabilitation Pilates
Tüm kas sisteminin yeniden programlanmasını sağlar. Amacı; fizik tedavi sonrasında ya da başlangıç seviyesinde olan (bel, boyun fıtığı, kamburluk, omurga eğriliği, diz ve eklem) rahatsızlıkları kontrol altına almak ve ilerlemesini durdurmaktır.
Fitness for Kids
Çocukların bir yandan eğlenirken diğer yandan güç, denge, koordinasyon ve motor yetenekleri, çeviklik, esneklik, sosyal beceri ve öz güven kazanmalarını sağlayan bir derstir.
Functional Training
Klasik fitness çalışmalarının aksine çoklu eklem hareketlerinin çalışmalarda esas alındığı zevkli bir egzersiz programıdır.
Pranayama & Shavasana
Yaşam enerjisi anlamına gelir. Yogadaki nefes teknikleri "Pranayama" ile enerjinizi yükseltirken doğru nefes alıp vermeyi öğreneceksiniz. "Shavasana" vücusumuza ve zihnimize tam ve derin gevşemeyi öğretir.
MyClub Arena
Savaşçı ruhunuzu ön plana çıkaracak ve sınırlarınızı zorlayacak bir ders. Tüm vücudu koordineli şekilde çalıştıran bir direnç egzersizidir.
Pilates
Kuvvet, dayanıklık, esneklik ve nefes kontrolünü geliştirerek bedenin uyum içinde çalışmasını sağlayan bir derstir.
Pilates Equipment
Pilates tekniklerinin çeşitli ekipmanlar kullanılarak uygulandığı bir derstir. Dersin sonunda kendinizi daha farklı hissedeceksiniz.
Pilates Matwork
Esnekliği ve vücut dengesini artıran yer hareketlerinden oluşan bir derstir.
Yoga Fit
Doğu ve Batı felsefesinin bir armonisi olan ve yogadaki dayanıklılık, kuvvet gerektiren duruşları barındıran bir çalışmadır. Bir başka deyişle, kendi vücut ağırlığı ile yapılan yoga ve çağdaş egzersiz yöntemlerinin sistemli olarak kullanıldığı bir çalışmadır.
Oldies But Goldies
50 dakikalık süre boyunca geçmişten günümüze yerli ve yabancı şarkıların remixleriyle yapılan, aynı anda yağ yakıp kondisyon ve dayanıklılığınızı geliştiren, bağırarak ver çığlık atarak günün stresinden uzaklaşacağınız eğlenceli bir kardiyo dersidir.
Running Team
Hem kişisel performansı arttırırken hem de takım ruhunu yaşayabileceğiniz outdoor aktivitemize hepinizi bekliyoruz.
Rock Rider
Normal spinning serilerinden farklı olarak bir dağ tırmanış türüdür. Kuvvet ve dayanıklılığınızın artmasının yanında kondisyonunuzu da artırır. Kalp ve dolaşım sisteminizi güçlendirirken aynı zamanda kalori yakımını sağlar.
Crazy Cycle
Müzik eşliğinde bisiklet üzerinde yapılıp, yüksek temposuyla kondisyonu ve dayanıklılığı artıran ve maksimum yağ yakımı sağlayan bir derstir.
Spartacus
Kuvvet, denge, kondisyon gelişimini sağlayan vücut ve beyin arasındaki koordinasyonu arttıran yağ yakımına yönelik bir derstir.
Retro Cycle
Spinning stüdyomuzda ışık ve lazer showlarıyla ders esnasında ortalama 500-600 kalori yakarken aynı anda günün stresinden uzaklaşıp eğlenebileceğiniz harika bir kardiyo egzersizidir.
Hatha Yoga
Dünyada ve Türkiye'de en yaygın uygulanan yoga türlerindendir. Amacı; bedensel, zihinsel ve ruhsal yaşantımıza bir denge getirmektir. Temel fiziksel duruşlara ve nefes egzersizlerine ağırlık verilen bir derstir.
Power Yoga
Meditatif özelliği olan Hatha Yoga ve ona kıyasla çok daha dinamik olan Asthanga Viniyasa yoganın birleşmesiyle oluşmuştur. Power yani güç kelimesi, bu yoganın atletik yanını, koordinasyon hareketlerine ve ritmik nefes alışverişine verdiği önemi anlatıyor.
Extreme Endurance
Önceden belirlenmiş olan birbirinden farklı egzersiz istasyonlarının, belirli yüklenme ve dinlenmelerle tamamlanmasını barındıran, dolayısıyla ortalama nabzı yükseltip kişinin atletik yeteneği ve kilo kontrolüne odaklanan bir derstir.
Zumba
Zumba Instructor Network’den sertifikalı eğitmenler ile yapılan Zumba, dinamik, heyecan verici, çoşkulu ve etkili bir fitness sistemi yaratmak için Latin ve uluslararası müzik&dans hareketlerini kapsayan Latin esintili dans-fitness dersidir.
Kids Aikido***
Temel tekme ve yumruk tekniklerinin öğretildiği bir dövüş ve savunma sanatı olan Kids Aikido; çocuğunuzun denge, koordinasyon ve güven duygusunu geliştirecektir.